| sergiuajutatimavarog97 a întrebat:

VA aparea filmul el barco sezonul 4 ofer funda!

Răspuns Câştigător
| unangeaveccoeurcasse a răspuns:

Nu, nu sunt decat 3 sezone... insa, ulises moare la final? eu sunt inebunita dupa acest serial, dar cum nu gasesc pe nicaieri sez. 3, m-am multumit doar cu stiri...

| PrettySmile a răspuns (pentru unangeaveccoeurcasse):

Da,sunt numai 3 sezoane dar Ulises nu moare, e happy end, ramine cu Ainhoa.

| Adela_Gheonghi_1989 a răspuns (pentru unangeaveccoeurcasse):

Aici aveti sezonul 3 din el barco, dar nu e subtitrat http://serieszone.com/2012/11/el-barco-capitulos-online.html

| Mirris a răspuns (pentru PrettySmile):

Nu-i adevarat.Moare pentru ca il impusca gamboa.

15 răspunsuri:
| Mirris a răspuns:

La ultimul episod din sezon 3 Ulises moare impuscat, dar trebuie sa continue pentru ca iar a avut loc un cutremur si cred ca o sa continue in sezonul 4 ce se v-a intampla cu personajele.

| cristina6713 a răspuns:

Nu se stie inca deoarece multi actori au plecat la alte filme.

| AndreeaShrott a răspuns:

| dannafnt a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=iyYA4uRJVnw nu mai este alt sezon ...aici arata tot ce s-a intamplat!;)

| Vasile_Maryan_Burlacu_1987 a răspuns:

Uite de unde sa te uiti la sezonul 3 de la EL BARCO...http://divxonline.xp3.biz/......_6845.html

| Lupu_Adriana_1981 a răspuns:

Eu am vazut initial filmul pe axn apoi am observat ca dadea sezonul 3 pe animax la 21.15 sambata si duminca dar s-a terminat ieri 01.03.14.Nici eu nu inteleg cu cine se casatoreste Ainhoa, nu il omorase Gamboa pe Ulises, poate cu Max? Cum sa fie Ulises la cate gloante trasese in el Gamboa, foarte aiurea.Si eu sunt foarte trista ca nu pot vedea continuarea, am cautat inebunita pe net dar n-am gasit.Sa- terminat foarte subit si cu multe evenimente lipsa.Am vazut pe net pe Ulises imbracat in alb pe, plaja la finalul filmului dar n-am inteles nimic.Cine a reusit sa afle altceva sa dea si altora detalii.

| N_Vyoo_Hagy_1985 a răspuns:

Gamboa ala e nenorcit rau mi-a stricat finalul!

| Plaskevich_Nika_1995 a răspuns:

Nu moare nimeni cei cu voi.o sa apara si sezonul 4

| Lorena_Pau_1997 a răspuns:

Mi-as dori la nebunie sa apara si sezonu 4. dar am cautat si se pare ca nu este nici o informatie legata de sez 4 ..si sunt nedumerita cu finalul...nu inteleg cu cine se casatoreste ainhoa pentru ca ulisess i mort si pe max la sf nu l-am vazut ..si nu inteleg de ce la sf nu erau toti actorii numa cativa..si cu magnetu urias tot asa nu inteleg. vreau va rog un raspuns concret daca va aparea sau nu sezonu4 ..multumesc!

| Vio_Vio_1994_OQVt a răspuns (pentru Lorena_Pau_1997):

Iei și au declarat dragoste eternă si cu magnetul a reluat proiectul alehandria de asta l-a luat pe burbuha