| anonim_4396 a întrebat:

Va aparea sezonul 7 din Teen Wolf? Si cate episoade va avea sezonul 6?

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista sezonul 7 si nici nu se va mai turna alt sezon.
Ultimul sezon este 6. \

https://en.wikipedia.org/wiki/Teen_Wolf_(2011_TV_series)

| mirunanga a răspuns (pentru Violleta2022):

Bineînțeles ca va fi sezonul 7

| Andrei_Andrey_1991 a răspuns (pentru Violleta2022):

De unde știi K nu va mai fi sezonul 7? adica Sf la sez 6 nu è strălucit... Pare ca va avea o continuare

| Violleta2022 a răspuns (pentru Andrei_Andrey_1991):

Daca te straduiai sa vezi linkul pus de mine mai sus, ai fii vazut si singura CA NU EXISTA sezonul 7 si nici nu va exista, pentru ca a scazut intersul lumii pentru acest serial atat de mult, incat nu mai merita sa fie continuat.

| faramatania a răspuns:

Teen Wolf sez.6 va avea 20 de episoade.Va urma sez.6B (adică sez.6 ep 11/data nu-i anunțată, încă)↓
http://www.imdb.com/title/tt1567432/episodes?season=6&ref_=tt_eps_sn_6
și va fi probabil și sez.7/vezi aici↓
http://www.releasedateportal.com/tv-shows/teen-wolf-season-7-release-date/

| Irimia_Gabriel_2000 a răspuns:

Sezonul 6 va avea 10 episoade si 7 va aparea in iulea nu stiu cand nu se stie

| Ditu_Sergiu_2000 a răspuns (pentru Irimia_Gabriel_2000):

De unde ai aflat ca va aparea sez 7?

| xDenizZ a răspuns:

Sezonul 6 are 10 episoade dar vor aparea inca 10 peste 2 zile. Nu va ma aparea sezonul 7.

| TatuAndreea99 a răspuns (pentru xDenizZ):

Si stii unde-l pot gasi? happy (link-ul, te rog!)

| Izabela_Maria_Tomulescu_1978 a răspuns:

Foarte frumos