| NiNeZeRoBK a întrebat:

Va rog.cine s-a uitat la BLEACH in totalite.imi poate spune cineva daca va mai continua serialul anime dupa lupta lui Ichigo cu Aizen?, ca m-am uitat in continuare si sunt numai episoade de umplutura, nu-i nici unul calumea, adica sa reia actiunea de unde a ramas.

4 răspunsuri:
| Bezea a răspuns:

Dap animeul continua si dupa lupta si dupa lupta lui Ichigo cu Aizen. Nu o sa-ti dau spoiler si sa-ti spun ce se intampla decat daca intrebi. Dar o sa urmeze un "timescip".

| Иαяʋтσ a răspuns:

Animeul s-a terminat crying

| Arikirinmotoka a răspuns:

Mai intai dupa lupta lui Aizen si Ichigo sunt episoade in care este vorba de reigai, iar apoi urmeaza episoade in care ichigo ajunge intr-o organizatie numita Xcution.
Cam atata stiu!

| BlackRockShooter a răspuns:

Cam ce sti tu stiu si eu worried