| Intelligence a întrebat:

Va rog, cititi aici! Iubesc serialele coreene istorice si de dragoste! Va rog sa imi spuneti unul care vi-a placut cel mai mult si sa imi lasati si site-ul unde-l pot urmari.Am urmarit f multe pana acum,foarte frumoase, parerea mea.De exemplu: Jang Ok-jung-Live for. love,Dong Yi,Princess Man, The moon that embraces the sun.Mersi frumos anticipat.

12 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Hei! Preferatul meu este "Warrior Baek Dong Su", aproape mi-au dat lacrimile la scena de final. De coloana sonora nici nu mai zic. Recomand!

http://www.youtube.com/watch?v=1Sl5QGmDbTo

| Intelligence explică (pentru DayByDay):

Wow.M-a impresionat ce am vzt pe youtube acum. Dar aici pe youtube sa il urmaresc? Site?sadsadsad e faaain

| DayByDay a răspuns (pentru Intelligence):

Iti trimit mesaj privat.

| Intelligence explică (pentru DayByDay):

A fost superb serialul

| DayByDay a răspuns (pentru Intelligence):

Ma bucur ca ti-a placut!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

City Hunter(preferatul meu :x )
Povestea:
http://lovelykoreandramas.blogspot.ro/p/city-hunter.html
http://www.youtube.com/watch?v=_MJmU47Puvk
(Serialul ascunde si o frumoasa poveste de dragoste)
Poti sa il urmaresti online subtitrat(iti apare in partea de sus limba dupa ce dai play).

Altele:
Scent of a woman(Parfum de femeie)
Boys over flowers(Baieti de bani gata)
Gumiho-iubita mea vulpita
Pasarea Spin

Istorice:
Pe langa The Princess Man(Iubitul printesei) pe care l-am vizionat si eu cu mare placere :) am mai vizionat Imparateasa de fier(pe National tv).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am uitat de :
Secret garden(Gradina secreta)-o poveste de dragoste superba! love struck
Printesa procuror si
Heartstring( o poveste de dragoste intre doi liiceeni )

| Daalalifnuunalif a răspuns:

Buna, daca ai putea sa cauti sa gasesti filmul numit Pictorul de la curte, e superb!

| Intelligence explică (pentru Daalalifnuunalif):

DA,L-am vazut. E superb!

| Daalalifnuunalif a răspuns (pentru Intelligence):

Ma bucur ca iti place si ca l-ai vazut deja.

| Plugaru_Alexandru_1994 a răspuns:

Dong Yi