| Eugeniusu a întrebat:

Va rog frumos sa imi dati si mie o lista cu filmele de actiune sau groaza noi aparute in 2015, dar sa le gasesc de descarcat pe internet hd 720p, daca inca nu-s aparute pe 'net cu claritate hd, nu le enumerati. Dau funda si vot, multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Filme acț:Vice (2015),Mortdecai (2015.acț-comedie),Wild Card (2015),Everly (2015),Taken 3 (2015),Blackhat (2015),Run All Night (2015),Fast & Furious 7 (2015)
Filme horror:VANish (2015),The Woman In Black 2: Angel Of Death (2015),The Scarehouse (2015),The Last House On Cemetery Lane (2015),Nightlight (2015)

| Eugeniusu explică (pentru faramatania):

Au aparut pe net cu claritate de macar 720p?

5 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Groaza:Wyrmwood,Vanish,Frankenstein Vs Mummy, The Last House on Cemetery Lane, Late Phases, A cry from within, Quija 2.
Actiune:Taken 3, Wild Card, Avengers Grimm, Vice.
Femeia in negru 2 e nasol de tot.Nu e bun de nimic.

| Eugeniusu explică (pentru vali1985):

Au aparut pe net cu claritate 720p?

| faramatania a răspuns (pentru Eugeniusu):

Aproape toate, mai puțin Run All Night și Nightlight

| vali1985 a răspuns (pentru Eugeniusu):

Da.Se vad foarte bine!
Fast and furious e din sala!