| AlexDiamonD a întrebat:

Va rog frumos sa imi spuneti si mie cum se numea urmatorul desen... ( am doar cateva date. ) : deci era o fetita care avea un catel ( parca gri, nu stiu sigur ). catelul avea o zgarda magica. si fetita lua zgarda si se teleporta intr-o lume magica plina de animale vorbitoare. ( pisici etc. ). si acolo fetita are aventuri. cu catelul. dar nu numai acolo, ci si in viata reala. va rog frumos cine stie sa imi raspunda. DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| dge18 a răspuns:

Nu stiu desenul, nu-l recunosc, dar ai zis bine ca fetita are aventuri cu catelul laughing))))) majoritatea o sa inteleaga altceva rolling on the floor)))

| deeamaria a răspuns:

Nu stiu nu-l recunosc.