| Madalina_5525 a întrebat:

Va rog frumos sa imi spuneti si mie niste anime frumoase va rog mult de totbig grin

Răspuns Câştigător
| CoolSaku a răspuns:

Naruto e cel mai tare. Până acum au apărut 220 episoade din Naruto, 203 episoade din Naruto Shippuden şi în fiecare joi apare unul nou şi se zvoneşte că ar apărea şi Naruto Akkippuden.

6 răspunsuri:
| ÖpëиTPU a răspuns:

Death Note
Claymore
Bleach
Fairy Tail
DN Angel
Naruto
Dragon ball Z
Full Metal Panic
Fullmetal Alchemist
Inuyasha
Vampire Knight
Beelzebub
One Piece
Sengoku Basara
Katekyo Hitman Reborn
Paradise Kiss

| MadRaven a răspuns:

Gasestimii si mii de animeuri aici: www.desene-animate.rascuplas.ro e cel mai tare site enime din punctul meu de vedere cauta acolo vampire knight ca e super si til recomand

| AlexiaClaudia a răspuns:

Clannad,bleach,naruto,shiki,infinite stratos, Fullmetal Alchemist, Death Note.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.squidoo.com/the-best-anime-romance alege singurica ce iti place;)

| Shinigami_6117 a răspuns:

Sa vedem...thinking
Tokyo Mew Mew,Pretear,Death Note,Code Geass,Vampire Knight,Kuroshitsuji,InuYasha,Hellsing,Shiki,Nana,DN Angel,One Piece,Fullmetal Alchemist,Tengen Toppa Gurren Lagann,Clannad: After Story,Ouran High School Host Club,Kiss x Sis, Phantom ~Requiem for the Phantom~, D.Gray-man,H2O: Footprints in the Sand, Omamori Himari...

| Madalina_5525 explică:

Ms:*