| Elena_Alexa_1999 a întrebat:

Va rog mult. Caut de mult un film, nu stiu cum se numeste! Era vorba de un baiat care se indragosteste de o fata si acea fata avea o prietena urata si scarboasa. Avea cosuri pe fata ..monospranceara etc...si prietena urata nu il lasa pe baiat sa fie cu prietena ei si ca sa scape de ea l-a hipnotizat pe un prieten de al lui sa isi imagineze ca e cea mai frumoasa fata si pana la urma i s-a dus hipnoza si a fugit de cea urata!

Răspuns Câştigător
| Mayhem666 a răspuns:

Cumva "the Hottie and the nottie"? Poate la acest film te referi, dar eu nu imi amintesc de nicio hipnoza. Dar in fine, cred ca la asta te referi, dar nu sunt sigur.

| Elena_Alexa_1999 explică (pentru Mayhem666):

Da acesta este
multumesc

| Mayhem666 a răspuns (pentru Elena_Alexa_1999):

N-ai pentru ce, a fost placerea mea sa te ajut.