| andrey2005 a întrebat:

Vad ca toata lumea se uita la seriale,povesteste, chestii.
Eu nu m-am uitat in viata mea la un serial sad si am 16 ani

8 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

RIP

| Sn4k3 a răspuns:

Unora nu le plac serialele, asa eram si eu pana sa ma uit la Supernatural, dupa au inceput sa imi placa, dar care e intrebarea laughing?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e nicio problemă. Poate ai alte pasiuni, nu trebuie să te simți mai prejos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-ai pierdut nimic.

| TheCritic a răspuns:

Nici eu, și am 20. Eu nu am răbdare și nici timp să mă uit, m-am uitat la maxim un sezon și apoi m-am plictisit. laughing

| andrey2005 explică (pentru TheCritic):

De ce nu ai timp?

| CosminFlo a răspuns:

Si eu pe la 14 ani serialele, anime-urile erau o tampenie... in gandul meu... de ce ai vrea sa te uiti numai la un film cu aceeasi poveste mai mult timp decat 2 ore cat dureaza un film obisnuit, iar de ce sa te uiti la anime-urile alea, desenele alea. Ei bine am si eu acum 16 ani si de atunci si pana acum, m-am uitat la mai multe seriale de unele m-am lasat doar prin simplul fapt ca deveneau monotone iar povestea se repeta incontinuu. Ce serial mi-a mai placut a fost The Walking Dead dar incepusem sa ma uit dupa ce am jucat sezonul 1 din joc. A fost dragut. Peste 100 de episoade vazute. Efectiv ma atras. Dar a devenit putin monoton, tot zombie, tot zombie, si m-am cam lasat. Si am spus de ce sa nu incerc un anime. M-am gandit la anime-ul copilariei mele. Chiar daca in copilarie vedeam episoade sarite, si am spus "haida sa incerc happy" Acel anime se numeste Naruto laughing) Inca ma uit la naruto in aceasta vara vreau macar sa termin sezonul 1. Pe langa ca m-a captivat povestea, caracterele aveau propria poveste iar flashback-urile din trecut te face sa intelegi mult mai bine povestea (chiar daca unele flashback-uri nu apar la momentele potrivite). Au fost si momente care aproape m-au facut sa plang. Ex: Cunoasterea trecutului lui Sasuke, sau moartea lui Sarutobi-Sensei (Al Treilea Hokage). Ar trebuii sa incepi cu ce simti tu:
Serial gen: iZombie, The Walking Dead, American Horror Story... si lista poate continua...
Anime (nu sunt toate bune...):
Naruto, am mai auzit de Bleach, am mai auzit si de Dragon Ball Z.
Dar ma uit doar la Naruto.

| ksaoswh a răspuns:

Vaiii ciudatule!surprise Cum ma sa nu te uiti la bunatate de seriale. Sa vezi cum crapa ba unu, ba altu, sa vezi circ in direct si in reluare. laughing Invetii lectii de viata ma baiete nu alta. rolling on the floor Oricum si eu am aproape 16 ani si nu imi place sa ma uit la seriale. big grin