| andrey2005 a întrebat:

Vad ca toata lumea se uita la seriale, povesteste, chestii.

Eu nu m-am uitat in viata mea la un serial sad si am 16 ani
Ce serial merita sa vizionez?
Unde pot viziona serialul cu subtitrare?
Trebuie sa ma apuc sa-l vad de la inceput ca sa inteleg ceva?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

City hunter
Ghost/Phantom
Gap Dong
CSI:crimes and investigations

| Ahatus a răspuns:

Lie to me e ok

| sweetheart16 a răspuns:

Ce m-a fascinat pe mine la 16 ani a fost 90210, crede-mă, merită! Începe cu el, nu vei regreta, te asigur. Eu l-am văzut în vacanță, am terminat tot serialul în două luni.
Iar ca site, eu pe 990 ro mă uit la seriale. E super că îți faci cont gratis și îți poți marca episoadele văzute ca să știi unde ai rămas. Și au și servere bune, care merg ok și e claritatea bună în general.

| Allexyaa a răspuns:

The vampire diaries
The originals
Once Upon a Time
Stitchers
Revenge
Orphan Black
Reign

| purplethoughts a răspuns:

American Horror Story - https://filmeseriale. online/? s=american+horror+story

Supernatural - https://filmeseriale. online/serial/supernatural/

Lucifer - https://filmeseriale. online/serial/lucifer/

| stely16 a răspuns:

Http://www.playfs.com/ Eu doar pe site-ul asta ma uit. Are orice serial vrei.

| razboiulinelului a răspuns:

Nici eu nu prea ma uit la seriale, insa 'American Horror Story' e super smecher! Daca iti place misterul si putin horror iti recomand, insa daca nu esti fan horror iti recomand 'Vikings'. Asta e parerea mea.

| DamonsiElena1998 a răspuns:

După părerea mea ar trebui să privești " The vampire diaries". Eu cred ca este cel mai frumos serial pe care l-am privit vreodată

| DamonsiElena1998 a răspuns:

Http://vezi-online.ro/episod/the-vampire-diaries-s01e01-pilot
Uite si link-ul unde poti vedea primul episod si este si o lista cu episoadele si sezoanele.