| anonim_4396 a întrebat:

Voi ati fost vreodata suparati din cauza ca a murit un personaj dintr-un film/serial? Eu am cateva zile de cand sunt cu moralul la pamant fiindca a murit o tipa dintr-un serial si stiu ca nu o sa o mai revad, si e asa de ridicol laughing)

9 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Da. În Anatomia lui Grey plângeam ca retardata de fiecare dată când murea cineva

| Idkidk a răspuns:

Salut,

Cum să fi supărat că a murit cineva dintr-un serial?

O zi bună!

| EneCristian a răspuns:

Am urat cand a murit HAN fast and furios fiindca era singurul actor care baga si el ceva cat de cat dar sa fiu suparat? poate doar un min doua.

| SabinaQueen a răspuns:

Da
E naspa straight face
Din ce serial e tipa?

| MisterSTAG a răspuns (pentru SabinaQueen):

Beth, din The Walking Dead. Stiu ca a murit pe la sfarsitul lui 2014, dar eu abia acum m-am uitat la serial.

| SabinaQueen a răspuns (pentru MisterSTAG):

Si eu ma uit la The Walking Dead! Nu-mi vine sa cred!

| MisterSTAG a răspuns (pentru SabinaQueen):

Oare sunt sanse sa revina? Nu a fost aratat ce s-a intamplat cu ea dupa. Fara inmormantare, fara funeralii...

| eudoareuu a răspuns:

Da... si eu am fost suparata din cauza asta, cunosc sentimentul. laughing

| PisicaSerialelor a răspuns:

Urmaresc des seriale care implica lucruri supranaturale, drame si un sfarsit care te face sa plangi cu lacrimi amare.Un sfat:gandeste-te ca sunt doar actori si nu s-a intamplat in realitate.Cred ca te va ajuta.Iti recomand si un serial tare trist dar fain:Koishite Akuma...Sa il vezi