| Kaaatyyy a întrebat:

Voi ce anime mi-ati recomanda? Deja am vazut Vampire Knight si Vampire Knight Guilty Elfen Lied si Naruto(Shippuuden). Mi-au placut la nebunie si as vrea sa mai vad un anime asemamator... Dar nu ma pot hotara. Voi ce imi propuneti?

Răspuns Câştigător
| Atsuko a răspuns:

Lovely complex.
Si unul cred ca tiar placea foarte mult...School days...
App iti dau o ideehappyPoti sa iti faci un caracter naruto.De exemplu iei o poza cu Sakura si in Real World Paint, Paint normal photoflirte paint tool sai ...etc poti face un desen.Scriemi la o intrebare d a mea id taw sa te ajth.Si iti propun si un site unde lumea sati vada caract. animehappy

10 răspunsuri:
| Akira a răspuns:

Tsukihime[romantic+vampiri]
DN Angel
Death Note
Uraboku
Loveless
Lovely Complex
Yamato Nadeshiko Shiki Henge [suuuuuuper ata anime cat si live action]
Itazura na Kiss
La corda d'oro
Shiki[cu vampiri]
gravitation
Special A
Hell Girl

Preferatele mele.incepe cu tsukihimehappy

| Akira a răspuns:

Fruits Basket
Kaichou wo Maid sama
Kuroshijutsi

| annahandball a răspuns:

Alegeti singur ce anime iti e pe plac de aici: http://www.anime.kage.ro/animelist.php
Sper sa gasesti unu care sa te incante! Succes!

| TheLastDancer15 a răspuns:

Final Fantasy(toate ca is mai multe laughing

| alexxa a răspuns:

Nu am vazut foarte multe dar mi-au placut mult Full metal alchemist si death note happy

| Alexandra_8691 a răspuns:

Inuyasha
Nobita and the Great Mermaid Battle
Fundasmug?

| Micheille a răspuns:

Bleach

| yami_2526 a răspuns:

Eu ti-as recomanda One Piece...nu stiu de ce nu ti-a spus nimeni de el pana acum e un anime despre si cu pirati este amuzant are actiune ceva de gen naruto numai ca are un subiect diferit si original

| florinezu77 a răspuns:

Dai pe animekage.ro si uitate la Death Note

| Atsuko a răspuns:

De fapt iti scriu aici id mew. nebunatica_din_bradet vb acolo