| anonim_4396 a întrebat:

Voi va descarcati filmele sau le vedeti online?

13 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Cândva demult, acum nişte ani, le descărcam, dar de când am descoperit că pot să nu mă complic, le urmăresc online.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

La cinema

| T0T a răspuns:

Filmele le descarc deoarece vreau sa le vad la o calitate cat mai buan si sa nu se blocheze. Seriale deboicei le vad online dar uneori si p-alea le descarc.

| Sn4k3 a răspuns:

Online, cand vreau sa le urmaresc pe calculator, si cand vreau sa le vad la tv, le descarc sau tot online prin hdmi. big grin

| CinevaNou a răspuns:

Le descarc. Cele online se vad oribil si se incarca greu, plus o tona de reclame.

| RaduTN a răspuns:

In mare parte le descarc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Le văd online.

| OoOAlexandruOoO a răspuns:

Online...ma ajuta si netu nu stau o ora sa le las la incarcatlaughing)

| Band12Nikki a răspuns:

Ambele.

| mahomie4life a răspuns:

Online

| Valentynaaa a răspuns:

Depinde in primul rand de viteza netului sau a programului de unde doresti sa-l descarci. Aproape tot timpul, filmele si serialele le-am vazut online happy!

| asd34 a răspuns:

Online!

| AdrianStoichi a răspuns:

Le descarc deoarece am observat calitatea dintre cele online și cele descărcate!