| superpissy40 a întrebat:

Voi va uitati la Sunt in formatie de pe Disney Channel? Eu da.De cine va place cel mai mult?

Răspuns Câştigător
| Deealovestpu a răspuns:

Clar ma uit! Derek Jupiter.e penal cu toata siguranta aia de sine... putin narcisit...le are pe toatelaughing))))))laughing)))

14 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

Nu! Ce e pe Disney Channel sunt porcarii. Cand eram mai mic ma uitam la Fox Kids (Jetix); Cartoon Network si Minimax. Uite aici un site unde poti vedea: http://desene-vechi.blogspot.com/p/desene-in-romana.html

| LoStEyEs a răspuns:

Cati ani ai pissy? iti sugerez sa nu te mai uiti la prostioarele alea de pe disney channel. sunt asa niste fake-uri. uitate si tu la niste filme cu lectii de viata impreuna cu parintii, le mai demonstrezi ca nu esti chiar asa copila incat sa te uiti numai pe disney channel.
Ascultama eu vreau sa te ajut si eu am fost ca tine, dar a fost acum vreo 3 ani. deschidetzi ochii, cand te vad cu poza asta sexy te cred deja o domnisoara, dar cand te-aud ca te uiti la disney channel imi schimb total parerea. uite eu iti recomand un anime ffff cuunoscut si popular care sincer m-a facut si mai ambitzioasa. Naruto. Da lectii de viata importante, si multi adulti se uita la el. Nu conteaza daca e un desen animat. e ca si cum ar fi un film, si pe parcurs devine tot mai interesant, nu ca la disney channel in care nici macar nu se stie sezonul sau episodul laughing
Sper ca te-am ajutat happy

| LoStEyEs a răspuns:

Simi14new, nu inteleg un lucru: ce e atat de amuzant la desenele astea? eu de acum multi ani m-am maturizat muuuuuuuuult si bine, cred ca din cauza faptului ca nu m-am mai uitat la ele. atunci eram asa prostutza. radeam chiar daca cineva zicea " vezi ca pui sare peste piper ". stiu, e penibil, nu? de asta lumea a inceput sa nu mai fie prieteni cu mine din cauza faptului ca ii acceptam prea usor, si isi bateau joc de mine. Dar s-a intors roata, si ii multumesc lui dumnezeu ca nu am mai continuat sa ma uit la serialele astea! Acum eu am prieteni ffff valorosi pentru ca mi aleg cum se cuvine, nu cum faceam cu ceilalti.
Dar daca va place, puteti sa-mi spuneti si mie ce vedeti la el? thinking

| LoStEyEs a răspuns:

Ah dah si Pirat, sunt de acord cu tine straight face. cele mai bune desene animate erau tom si jerry si celelalte de pe foxkids straight face

| LoStEyEs a răspuns:

Simi14new eu am 13 ani, si ma indoiesc ca tom si jerrry ar fi la fel de stupide ca serialele astea penibile. cine a facut tom si jerry e un geniu, de ex daca intrebi pe cineva daca stie de tom si jerry sigur o sa-ti raspunda. Si nu seamana deloc cu desenele de pe disney channel straight face
dar u cati ani ai?

| ZeePinkStar a răspuns:

Eu ii adoooor :X mie imi place de Ash, e asa simpatic si draguuutz :X mai ales cand a inventat Ashrica rolling on the floor)

| YusukeUrameshi a răspuns:

Ash ca e asa prost si de triph

| superpissy40 explică:

Eu am 12 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place dar nu prea ma dau in vant dupa el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

LoStEyEs sa iti spun ca fiecare e cu gusturile lui, ai dreptul sa iti exprimi parerea si respect asta, dar disney channel nu este doar pentru o anumita categorie de varsta trebuie sa recunosc ca si naruto e un anime destul de captivant, daca superpissy40 vrea sa se uite la Sunt in formatie e alegerea ei, apreciez ca ai vrut sa oferi ajutor lui superpissy40, dar daca ei ii place nu ar trebui sa o critici si nu ii poti judeca varsta doar dupa o fotografie si aici este o intrebare pusa de superpissy unde spune ca are 12 ani:http: //...ategorie/.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

LoStEyEs nici eu nu stiu de ce uni cred ca serialele Disney Channel sunt amuzante nici mie nu imi par deloc amuzante, uneori ma mai uit la ele cu verisorul meu mai mic el rade cu lacrimi de ele si eu nici macar un zambet si eu radeam mai demult de ele dar am crecut si cu tom si jerry mi se par la fel ca cele de pe disney deloc amuzante ba chiar stupide, eu pe vremea lui fox kids nu il prindeam, prindeam doar minimax, nu am spus ca imi plac cele de pe disney dar le mai vizionez impreuna cu verisorul meu, LoStEyEs doar din curiozitate si fara a vrea sa jignesc ce varsta ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

LoStEyEs eu am 14 ani si 8 luni, stiu ca tom si jerry sunt cunoscute dar nu imi par amuzante mie imi par incomplexe, nici odata nu mi-au placut dar asta-i parerea mea.

| Paula_Ana-Maria_1999 a răspuns:

Imi place de toti love struck de derek, as, tripp, burger, ...sunt preferatii mei..nu ratez nici un ep love struck

| shpinc a răspuns:

Mie de trip ca pune echipa lenesa in picioare