| sakura99sasusaku a întrebat:

Vreau anime-uri de dragoste cu multe scene cu saruturi dar si anime-uri horror si daca se poate si putina descriere la fiecare anime.
FUNDA!

1 răspuns:
| Mayar a răspuns:

Anime-uri cu saruturi multe... nu imi plac, deci nu stiu.
Dar anime-uri horror stiu.
"Ghost Hunt" e cel mai horror anime din cate am vazut, dar are si ceva momente amuzante, coloana sonora e geniala! - e un tanar care si arata bine si e cel care detine o firma de cercetare a activitatilor paranormale si are si un asistent. intr-o zi, o fata careia ii placeau povestile horror vede intr-o cladire parasita o camera de filmat si se mira de aceasta, se apropie de ea, si cand vrea sa o atinga, asisentul tanarului incearca sa o opreasca, dar se raneste la picior. Drept urmare, ea va trebui sa lucree cu tanarul pana cand asistentul lui se va reface. Acum ea descopera o noua lume fascinanta si interesanta! TRebuie sa il vezi neaparat!
ar mai fi :
~Corpse Party: Tortured Souls >>http://www.anime-planet.com/anime/corpse-party-tortured-souls
~ Another - un baiat se muta intr-o localitate unde sunt bunicii lui si matusa lui. La scoala se petrec lucruri ciudate cu clasa lui. Este o fata pe care toti o ignora, de parca nici nu ar exista, dar el o vede si i se bare tare bizara. Apoi colegii lui incep sa moara in circumstante cu totul neobisnuite. - e suspans.
~Ghost Hound >> http://www.anime-planet.com/anime/ghost-hound