| KdyL a întrebat:

Vreau neaparat sa stiu cand apare filmul the mortal instruments city of ashes. funda mare

4 răspunsuri:
| TOOL a răspuns:

Filmul a aparut deja ( dupa cum scrie pe cinemagia ) si numele corect al acestuia ar fi : The Mortal Instruments : City of bones ( data fiind 6.09. 2014 )
Sper ca ti-am fost de ajutor! happy funda?
P.S : Tin sa mentionez ca si tu m-ai ajutat pe mine, cu ajutorul tau am gasit o serie de filme horror de care nu stiam : Pumpkinhead.happy

| KdyL explică (pentru TOOL):

The Mortal Instruments : City of ashes. asta e partea a doua ca pe primul l am vazut