| HeartBeat_5869 a întrebat:

Vreau nişte filme bune de comedie (de preferabil cu adolescenţi)sau cu ce ştiţi voi, contează să fie bune.Să fie şi unele noi dacă se poate.
Mulţumesc! Recompensez!happy

Răspuns Câştigător
| daydreamer a răspuns:

Perks of being a wallflower&The runaways. Geniale.

11 răspunsuri:
| papusica987 a răspuns:

Marea mahmureala.
Ted.
:X

| Tirri28 a răspuns:

Project X, College sau 3 Idiots.

| KarinuTzaa a răspuns:

Bean – The Ultimate Disaster Movie Angus, Thongs and Perfect Snogging
The Brothers Solomon
Home Alone 1, 2, 3, 4
Jingle All the Way
Bad Santa
Christmas Vacation
Bachelorette
Ted
Ramona and Beezus
Blind Dating
3 Idiots
Copiii iadului
Nacho Libre

Sper ca ti-am fost de ajutor. Fundita?happy

| Anne1313 a răspuns:

1. Mean Girls (2004) - cu Lindsay Lohan, Rachel McAdams si Tina Fey. Despre 'the plastics' si influenta lor (fete de liceu populare, de obicei blonde proaste si pline de bani).
2. Love Don't Cost a Thing (2003) - cu Christina Milian si Nick Cannon. Un loser care plateste cea mai populara tipa din liceu sa o arda cu el... vedeti voi ce se intampla mai departe.
3. American Pie (1999) - de departe unul dintre cele mai marfa filme de acest gen, nu e nevoie sa-i fac vreo prezentare. Nu se mai fac comedii ca atunci sad Primele 3 parti sunt cele mai tari, pe urma se strica de tot.
4. She's all that (1999) - un clasic big grin Cu Freddie Prinze JR si Rachael Leigh Cook. Povestea tipului popular care pune pariu ca poate transforma orice tipa 'naspa' din liceu in "prom queen", si ajunge pana la urma sa se indragosteasca de ea...
5. Boys and Girls
6. Down to you
7. Not Another Teen Movie (2001) - combinatie intre toate comediile cu adolescenti laughing Cuvintele sunt de prisos, trebuie vazut.
8. The Breakfast Club (1985): "Mama" filmelor cu adolescenti big grin 5 elevi total diferiti, aflati la un loc in detentie... o dimineata care le va schimba vietile.
FUNDA?love struck

| Habsen a răspuns:

Ted..ai sa razi cu lacrimi :

| zwarasevski a răspuns:

Pai..American pie 12, 3, 4, 5, 6,7,8
kaboom
18 year old virgin
17 girls
pregnancy pact
horrible boses
project x
dude where's my car
eurotrip
LOL
road trip
the girl next door
hotel transylvania21 jump street
. sper ca ti-am fost de folos>big grin

| MaGy_5223 a răspuns:

Blue Lagoon 2012

| shutup13 a răspuns (pentru MaGy_5223):

Filmu e mai mult de dragoste

| tilica150 a răspuns:

Uita-te la Maximuswinking e super filmul iti garantez o sa razi cu lacrimi

| unnamed2 a răspuns:

FIlmu-l/// Buna! Ce faci? /// Este foarte buna De care iti plac tie

| gwen74 a răspuns:

White Chicks
Big momma's house 2