| 423423rw a întrebat:

Vreau niste titluri de filme LA FEL CA CENTURION. Nu vreau altceva. Doar filme exact la fel ca Centurion. Dau FUNDA celui mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| Mera a răspuns:

The Last Legion (2007), The Eagle (2011), King Arthur (2004), Doomsday (2008), Pathfinder (2007), 300 (2006), Pompeii (2014), Gladiator (2000)

| 423423rw explică (pentru Mera):

Multumesc! Ai o funda!

4 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Iti dai seama ca daca s-ar face filme LA FEL ca alte filme nu s-ar uita nimeni la ele, nu?
Poate cu aceeasi tema, acelasi gen, care sa se desfasoare in acelasi timp istoric... Dar LA FEL... Sa fim seriosi.

| 423423rw explică (pentru CuriousStuff):

In loc sa bagi raspunsu asta puteai sa imi dai un film pe aceeasi tema in acelasi timp istoric.

| Clorox a răspuns:

Vreau 3mii de filme, exact ca Xmen Apocalypse, dar exact ca el! Daca nu-mi dati 3mii de filme exact ca Xmen Apocalypse, nu dau funda!
O pu6la nu vrei? laughing