| Pufulete456 a întrebat:

Vreau o comedie buna! Funda big grin

Răspuns Câştigător
| CORINUX a răspuns:

Placinta americana sunt 8 parti distractie placuta

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Amélie (2001), Chocolat (2000), Forrest Gump (1994), The Best Exotic Marigold Hotel (2011), The Bucket List (2007), The Invention of Lying (2009), Silver Linings Playbook (2012), In Bruges (2008), How to Steal a Million (1966), It's a Mad Mad Mad Mad World (1963), Identity Thief (2013)...

| DaimlerAG a răspuns:

Super Hero.E o parodie super.Nu e ca acele parodii in care actorii se prostesc de te enerveaza.

| Laurentiu1998 a răspuns:

Dirty Love(dragoste murdara). Uita.te la treilar http://www.cinemarx.ro/trailere/Dirty-Love-Dragoste-murdara-13497.html