| DeikrAndrei a întrebat:

Vreau o lista de filme de dragoste pentru a le urmari cu prietena. Da, e innebunita dupa filme de dragoste si vreau sa ii fac pe plac :X

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ruleaza-i tu "filmul vietii", de dragoste, cu tine "Fat Frumos" in rolul principal!
Asta asteapta!

Daca o fata vrea sa se uite la filme de dragoste langa un baiat, atunci inseamna ca da semn, ca se plictiseste si vrea mai multa "dragoste" si "actiune", in serial, de la partenerul ei!

| Sn4k3 a răspuns:

Friends With Benefits
A walk to remember. Vizionare placuta!

| supremxxxoxo a răspuns:

Ti le dau pe cele pe care le-am vazut eu si care sunt buune, sa nu ma uiti de funda, k!
-Million Dollar Baby (2004)
-Titanic (1997)(cred ca l-ai vazut pe asta dar daca tot vezi un film cauta o varianta mai buna, poate descarca una si cauta subtitrarea pe regielive)
-Slumdog Millionaire (2008)
-The Curious Case of Benjamin Button (2008) (este cu Brad Pitt, el se naste batran si dupa intinereste )
Her (2013)(nu e cine stie ce doar cu unul care se indrag.de PC-ul lui, este bun oricum nu-i de oricine)
-Cold Mountain (2003) gen wester n cu N.kidman si cauta tu... bunn

| Conii25 a răspuns:

3msc (cel mai frumos), Tengo ganas de ti, titanic, lumea e a mea.

| DenisaMajeru4533 a răspuns:

Сумерки. Лесница в небесах. Si diferite melodrame rusesti