| Zoly_Zoly_1999 a întrebat:

Vreau sa ma uit la naruto shippuden cu sub ro de ex pe:animekage dar imi da o eroare si nu imi mere imi scrie asa:Error loading player:No playable sources found, ma puteti ajuta va rog, nu ma stiu cu chestiile astea si chiar imi doresc sa ma uit la naruto shippuden.

5 răspunsuri:
| Blackrose4 a răspuns:

Bună!

Aşa mi se întâmplă şi mie.
Când vreau să vizionez episoade mai vechi din Naruto Shippuden nu merg. Nu ştiu din ce cauză.
Eu sunt la zi cu episoadele, am văzut toată seria Naruto S. până în prezent, dar uneori ma mai întorc în urmă la episoadele mele preferate şi mă enervează faptul că nu merg. Nu toate, dar majoritatea da.

| Lucică1998 a răspuns:

Ba eu am vazut tot anime-ul pe anime3kage.inf0 si a mers. Vezi ca sunt 2 siteuri animekage, uita-te pe asta.

| xxRandomNamexx a răspuns:

Cand am inceput sa ma uit la anime prima data m-am uitat pe Trilulilu.
Poti gasi si pe AnimeG sau AnimeKage (sunt 2 site-uri)

| Zoly_Zoly_1999 explică:

Imi scrie la fel, tot nu merge!

| Zoly_Zoly_1999 explică:

Imi scrie la fel