| TheExpert01 a întrebat:

Vreau sa ma uit la Naruto Shippuden dar n-am vazut Naruto normal.Are rost sa ma uit precizez ca, creierul meu e ca un prosop deci imi dau seama repede cine e ala etc...

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

Salut.Pei, nu poti sa te la "Naruto Shippuden" fara sa fi urmarit "Naruto" in prealabil. Deoarece "Naruto" este prima serie/sezon, iar "Naruto Shippuden" este a doua serie/sezon, si este continuarea povestii din prima serie.
Asa ca nu poti sa urmaresti "Naruto Shippuden" ca nu intelegi nimic.

Vizionare placuta!winking

| TheExpert01 explică (pentru ryuu):

Si dupa tine nu e prea tarziu sa ma apuc de la inceput?

2 răspunsuri:
| 2PacMachiavelli a răspuns:

Ma urmareste ambele Naruto pe "Animekage" ai toate aceste seriale acolo sper ca te-am ajutat.