| OvyBluRay a întrebat:

Vreau sa stiu cum se numeste un film india vazut de mine acum 12 ani era gen horror india cu un spirit care intra in oamani, mai imi aduc aminte ca cineva a pus niste ou in pod sa vada daca se afla acel spirit in casa filmul se petrecea undeva la tara filmul este mult ma vechi presupun ca s-a facut in jurul anilor 1975-1990

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

| OvyBluRay explică:

Era un spirit gelos era o femeie, nu prea imi aduc aminte multe despre film dar mi-a ramas in memorie acest film, stiu ca punea niste ou in pod sa vada daca este un sprit si se rosea oule pana dimineata.