| BLABLAGAGA a întrebat:

Vreau si eu earl and fairy ro sub ep 1 pleasse

Răspuns Câştigător
| qAleexa a răspuns:

Http://animemox.com/earl-and-fairy-episodul-1/. Sunt in traducere. Eu l-am vazut pe tot dar nu mai stiu unde. Ai ceva episoade pe site-ul ala.
Funda? :o3

8 răspunsuri:
| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Http://www.pe teava.ro/id-472400-fairy-tail-ep-1-ro
(PS:am pus un spatiu intre "pe" si "teava"ca altfel nu ma lasa sa pun linkul, unestele tu)

| BLABLAGAGA explică (pentru ɗєʌɗvơɪƈє):

1. nu vreau fairy tail 2. citeste cu atentie intrebarea.

| MrAnime a răspuns:

Sincer e un Anime pe cinste vezi asta daca e bun http://www.anime-sub.com/watch/earl-and-fairy-episode-01.html

| Woobitz a răspuns:

Pai sunt multe siteuri de anime care il traduc dar in eng(ro sub nu stiu daca sunt)
Pai invata si u un pic engleza deoarece nu totdeauna vei gasti toate animeurile ro sub
PS:sper ca te-am ajutat

| BLABLAGAGA explică (pentru Woobitz):

Am 8 ani!

| gabryella02 a răspuns (pentru BLABLAGAGA):

Imi pare rau, nu te pot ajuta in legatura cu acel ep. dar sa stii ca Fairy tail il poti viziona tot daca ai 8 ani.Inspira munca in echipa si sa nu renunti niciodata (tema este supranatural-personajele principale sunt magiciani buni).Imi pare rau de deranj.

| BLABLAGAGA explică (pentru gabryella02):

Am vazut deja fairy tail de la ep 3 sau cel putini atatea erau atuncia si da stiu ca mai sunt si altele. M-am uitat la peste 50 de anime-uri

| miss13 a răspuns:

Http://www.trilulilu.ro/......x480-rosub
sper ca e ceea ce cauti!:)