| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu filme cu adolescenti, gen baiatul popular se indragosteste de fata nepopulara, am vazut: LOL, Picture this, A walk to remember, Another Cinderella Story, The last song. Dar va rog frumos sa imi dati ce am precizat, adica cu adolescenti, ca degeaba imi dati altele ca nu o sa ma uit daca nu sunt cu adolescenti si cu ce am precizat mai sus. Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Angus, Thongs And Perfect Snogging (2008),Drive Me Crazy (1999),Wild Child (2008),It's a Boy Girl Thing (2006),Mean Girls 1 și 2 (2004/2011),Cruel Intentions (1999),Keith (2008),Can't Hardly Wait (1998),The DUFF (2015)

| Eduaard a răspuns:

3 metri deasupra cerului. Ia-ți șervețele laughing