| AnaMaria654 a întrebat:

Vreau si eu filme cu adolescenti, gen baiatul popular se indragosteste de fata nepopulara, am vazut: LOL, Picture this, A walk to remember, Another Cinderella Story, The last song. Dar va rog frumos sa imi dati ce am precizat, adica cu adolescenti, ca degeaba imi dati altele ca nu o sa ma uit daca nu sunt cu adolescenti si cu ce am precizat mai sus. Multumesc anticipat.Scuzati categoria dar asta e cam cea mai vizitata.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Angus, Thongs And Perfect Snogging (2008),Drive Me Crazy (1999),Wild Child (2008),It's a Boy Girl Thing (2006),Mean Girls 1 și 2 (2004/2011),Cruel Intentions (1999),Keith (2008),Can't Hardly Wait (1998),The DUFF (2015)
http://www.tpu.ro/......re-this-a/
P.S.Ce esti la șotron aici, faci câte unul mai încolo și mai încolo.Degeaba,tot neșansă scrie și pe acesta, ca pe celălalt.

| AnaMaria654 explică (pentru faramatania):

Macar am incercat, si pana la urma e contul meu postez unde vreau, si cat vreau laughing... si ma asteptam sa am mai multe raspunsuri, dar TPU nu mai e ce a fost odata, si logic ca e nesansa daca imi dai tot la fel, nu inteleg cu ce te-a deranjat ca am postat inca o data laughing

| faramatania a răspuns (pentru AnaMaria654):

Îți dau la fel, normal, atât timp cât întrebarea pe care ai pus-o, este în aceeași formulare (aici este neșansa).Iar dacă le-ai văzut, puteai să spui și așteptai mai multe răspunsuri.Nu m-a deranjat, m-a amuzat.Mai multe filme cu adolescenți, mai poți să vezi și aici:
http://www.tpu.ro/......si-linkul/

| AnaMaria654 explică (pentru faramatania):

Nu le-am mai vazut, dar m-am uitat la trailer si nu m-a incantat. Si cu ce a fost asa amuzant ca am mai postat aceeasi intrebare, just saying... Dar iti multumesc oricum pentru ajutor din nou happy

| faramatania a răspuns (pentru AnaMaria654):

Dacă nu le-ai văzut, ce să zic, trebuie să le vezi, pentru că se încadrează în ceea ce ceri tu, în genul pe care-l preferi.Trailerele nu sunt edificatoate întru totul.Amuzant? Pai am zis mai sus, chestia cu șotronul ca similitudine frapantă cu întrebările tale, ce le presari ici și colo, dar întrebările vizează o altă perioadă de vârstă:adolescența, în discrepanță cu perioada de vârstă ce definește șotronul.Iar la mulțumirea-ți "anticipată", un sincer:you're welcome!

| AnaMaria654 explică (pentru faramatania):

M-am uitat la Nowhere safe, care ii l-ai recomandat altei persoane in link-ul pe care l-ai dat mai sus si sincer mi-a placut foarte mult, iti multumesc pentru ajutor si cu siguranta o sa ma uit la ce mi-ai sugerat happy

| faramatania a răspuns (pentru AnaMaria654):

Cu plăcere!

9 răspunsuri:
| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, uita-te la The Fault in Our Stars
sau Curel Intentions
Sau The giver

| Cristinaaa57 a răspuns:

3msc,if I stay, the best of me, love rosie, the spectacular now, now is good

| ychigo a răspuns:

Mda,încearcă: 3 metri deasupra cerului(denumirea e in spaniola. parcă) oricum găsești și asa.Succes!