| AvalohAlyn a întrebat:

Vreau si eu niste nume de filme documentare foarte bune.Merci

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Samsara (2011), Searching for Sugar Man (2012), The Soviet Story (2008), World War II From Space, History of the World in 2 Hours (2011), Stephen Hawking's Universe: The Story of Everything (2 May 2010), Rabbit à la Berlin (2009), How Many People Can Live on Planet Earth? (9 Dec. 2009), Născuţi la comandă - Decreţeii (2005)...

| Sorvas a răspuns:

Fed Up (documentar despre industria alimentara si excesul de zahar din alimente)

| Dumitrache_Catalin_1989 a răspuns:

Zeitgeist( 1, 2 & 3), Home