| MadagasHardwell a întrebat:

Vreau si eu repede cateva nume de filme noi si super care merita vazute! sau care merita vazute happy FUNDA!

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Carol (2015).

| faramatania a răspuns:

Standoff (2016),Meadowland (2015),Hidden (2015),Mad Max: Fury Road (2015),The Gift (2015),The Hateful Eight (2015),The Revenant (2015),Brooklyn (2015),By The Sea (2015),The Martian (2015),Suburra (2015),Mississippi Grind (2015)

| EneCristian a răspuns:

Mad max Road of fury, The revenant, noi insa na mai putin insa anul asta apar urm: Warcraft Batman v Superman Deadpool Captain america civil war Suicide squad.

| Eduaard a răspuns:

Pădurile ( 2015 )- horror
Tenebrele nopții ( 2015 )- horror
Viziuni din trecut ( 2015 )- thriller
Alinare ( 2015 )- thriller
În mintea oamenilor ( 2014 )- dramă ( merită )
Marțianul ( 2015 )- aventură
Cel mai bun prieten ( 2015 )- aventură
Labirintul : Încercările focului - acțiune
Răzbunarea lui John - acțiune
21 Jump Street - comedie
Astea-s marcate la mine ca fiind dintre cele mai bune, sper să te ajute!

| MadagasHardwell explică (pentru Eduaard):

22 jump street nu ti-a placut? laughing

| Eduaard a răspuns (pentru MadagasHardwell):

E cel mai bun de comedie pe care l-am văzut laughing

| Andreeab06 a răspuns:

Sunt multe filme aparute dar si unele care merita intr-adevar vazute, Divergent, Insurgent, Allegiant(2016) aparut in Ianuarie daca nu ma insellaughing
Bad boy(1, 2,3), If i stay, Dead story(trebuie sa apara), Zoolander2, The fith wave(nou aparut)etc. Merita vazute:**

| Mike292002 a răspuns:

Deadpool(apare in februarie, 2016) luna asta

| MadagasHardwell explică (pentru Mike292002):

Da' bravo ma laughing))) eu vreau sa ma uit acum la filme laughing))

| PrintesaElsa112 a răspuns:

Fifty shades of black, Sisters, the Maze runner, The scorch trilas