| DjXD a întrebat:

Vreau si eu un film sau serial cu vampiri ca si jurnalele vampirilor sau amurg ( le am vazut pe toate 5 filme chiar si prostia aia de cine m-a muscat care face de ras filmul adevarat). Vreau sa fie tot cu dragoste dar sa aiba si actiune.Sa fie ca si astea 2, adica o fata sa se indragosteasca de un baiat care e vampir dar ea nu stie.

10 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

The originals (serial)
Interview with a vampire (film)- nu prea are dragoste, dar e genial filmul.

| DjXD explică (pentru J0B0MAT):

Vreau sa fie tot cu dragoste dar sa aiba si actiune. adica o fata sa se indragosteasca de un coleg care e vampir dar ea nu stie, ca si in amurg(treca sti cum e amurg, cine nu a auzit de amurg). Sper ca exista mai multe filme ca si amurg si de aceea vreau tot acel fir epic ca mi se pare interesant ca o fata muritoare se indragosteste de un nemuritor

| Piratul10 a răspuns:

Teen Wolf

| dodolovesme a răspuns:

Filme cu vampiri : rise,vampire academy,the era of vampire,the thirst,the moth diaries,vampyrer,my best friend is a vampire,the thomphsons,breaking wind, vamps, let the right one in, blood rayne, blood ties.

| DjXD explică (pentru dodolovesme):

Mersi mult dar care din ele are acelasi fir epic ca si amurg.Adica o adolescenta se indragosteste de un coleg.Si afla mai tarziu ca e vampir.

| NimfaRo a răspuns:

True blood. Vizionare placuta. happy

| DjXD explică (pentru NimfaRo):

Am vazut putin din el si mi se pare un serial de cacat.Imi cer scuze dar e vorba numai de sex.Eu vreau mai mult cu actiune, drama, romantism cu e amurg si jurnalele vampirilor (mai apar cateva scene de sex dar mai mult de 1 minut nu arata prosti si nu fac ca si aia 2 cu cine incepe primul episod).Eu vreau tot acelasi fir epic ca si amurg adica sa apara o fata care se indragosteste de un coleg si afla mai tarziu ca e vampir.Mersi oricum si sper sa nu te superi ca am zis ca serialul true blood e de ****.

| NimfaRo a răspuns:

True blood. E super, exact genul la vampire D. Vizionare placuta

| DjXD explică (pentru NimfaRo):

Am vazut putin din el si mi se pare un serial de cacat.Imi cer scuze dar e vorba numai de sex.Eu vreau mai mult cu actiune, drama, romantism cum e amurg si jurnalele vampirilor (mai apar cateva scene de sex dar mai mult de 1 minut nu arata prosti si nu fac ca si aia 2 cu cine incepe primul episod).Eu vreau tot acelasi fir epic ca si amurg adica sa apara o fata care se indragosteste de un coleg si afla mai tarziu ca e vampir.Mersi oricum si sper sa nu te superi ca am zis ca serialul true blood e de ****.