| asdfghjkleawge a întrebat:

Vreau un film care sa fie despre un adolescent/ o adolescenta depresiva, care se gandeste la sinucideri sau are vreo boala si cineva sa i arate cat de distractiva e viata. Ceva in genul Keith, Greta, White Oleander, The Way Way Back.

1 răspuns:
| faramatania a răspuns:

The Virgin Suicides (1999/f.bun),altele cu depresii:The Perks Of Being A Wallflower (2012),It's Kind Of A Funny Story (2010),Prozac Nation (2001),Chatroom (2010),Two Lovers (2008),Trust (2010),Short Term 12 (2012)