| lovecats123 a întrebat:

Vreau un film trist, care te impresioneaza pana la capat cu adolescentii.Despre viata de liceu, iubiri imposibile si prieteni care pleaca, lasandu-te in urma si devenind straini. Am nevoie de un film din care sa invat ceva. Marturisesc ca nu am mai plans de mult la un film.Ma intreb daca voi reusi de data asta. Care credeti ca este cel mai potrivit?

7 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Never Back Down
Forever Strong.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tres metros sobre el cielo
Always only you(2011)

Daca chiar vrei sa "inveti" ceva:
Bang Bang you're dead (2002)
Trust(2010)
Friday(1995)-e comedie, insa ai sa plangi, ai sa razi, si la final ramai cu o "invatatura"
Dangerous minds(1995)-e un "must see!"

| Ram0owr a răspuns:

1.A Walk to Remember
2.The Notebook
3.Dear John
4.Remember Me
5.Charlie St. Cloud
6.The Vow
7.If Only
8.The Lovely Bones
9.The Fault in Our Stars
10. Evim Sensin

Vizionare placută! :*

| ajutor517 a răspuns (pentru Ram0owr):

Mi se pare un raspuns bun, dar recomand si "Love me if you dare", care este un film frantuzesc. Are si momente amuzante dar si momente foarte triste.

| Ram0owr a răspuns (pentru ajutor517):

Multumesc.
asta nu l-am vazut thinking am sa-l trec pe lista, multumesc si pentru sugestie >big grin

| ajutor517 a răspuns (pentru Ram0owr):

Cu placere!