Întrebare recomandată | kisy a întrebat:

Puteti sa imi dati idei de gustari usoare si rapide? Dau fundita!

Răspuns Câştigător
| TD2002 a răspuns:

Buna, poti prepara rapid niste sandvisuri, o salata sau pateuri, briose, gigispapa(piine prajita cu lapte)

| kisy explică (pentru TD2002):

Multumesc!

| TD2002 a răspuns (pentru kisy):

Fundita?

7 răspunsuri:
| anastasyacats a răspuns:

Cele mai usoare sunt bezelele, niste aperitive, niste dulciuri cumparate sau facute acasa pe o farfurie, iar daca vrei sa faci impresie buna, https://www.youtube.com/watch?v=_kJAqTMryq4

(e in engleza videoclipul)

| tini97 a răspuns:

Www.lalena.ro Aici vei gasi tot ce doresti.

| Miki2277 a răspuns:

Buna, poti prepara sandvisuri, eclere

| amiamyamelie a răspuns:

Sendwish, prajitura, mar, mandarina, biscuiti, bomboane, etc.

| Biacezi a răspuns:

Sandwichuri,salate.Succes!