| Daliana :) a întrebat:

Ce ceaiuri te ajuta sa slabesti? Ceaiuri naturale happy

7 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Ceaiul de urzica, ceaiul verde. Uite ce au spus alti utilizatori la o astfel de intrebare aici pe TPU:http://www.TPU.ro/......a-favisan/

| EUSIATIT a răspuns:

Daca doresti putem vb pe privat si ti dau anumite nume de ceaiuri aici nu pot pentru ca nu mi da voie situl fac reclama ok astept mes privat

Răspuns utilizator avertizat
| xuanbou a răspuns:

Cat mai mult sport si o alimentatie sanatoasa, si vei slabi, vei avea un trup de invidiat happy! Succes kiss

| procust a răspuns:

Nu stiu care ajuta la slabit dar sa te feresti de cele chinezesti (mai ales de pastile)deoarece multe contin o substanta care poate produce insuficienta renala!

| cmm a răspuns:

Ceaiul de papadie si cel de urzica. si cel verde simplu, daca il suporti este recomandat. la Plafar gasesti si ceaiuri din mai multe plante asociate, iti recomand numai pe cele romanesti, eventual de la FARES

| roberta_7421 a răspuns:

Poti incerca cu sanye anti adipose tea.il gasesti doar in farmacii si costa 8 lei iar intr-o cutie sunt 30 de pliculete.in 200ml de apa pui 2 pliculete de ceai si un pic de zeama de la o lamaie.mai poti incerca sa nu mananci dupa ora 7 seara.vezi doar sa nu bei prea multe pe zi.cam 2 cani e de ajuns.cat de mult slabesti depinde de organismul tau.bafta