| Mona23450000 a întrebat:

Ce prajituri bune pentru craciun stiti. Dati-mi un suite

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://m.youtube.com/watch?v=RrORSl1wq90
Aici sigur gasesti retete simple si utile. Cand vrei sa te relaxezi intri in bucatarie si prepari ceva simplu si gustos. Cine ma stia nu-i va veni sa creada cum sunt laughing)

| iCappy a răspuns:

Imi pare rau...Dar nu am un,, suite'', am doar un,, site'' :D
Poftim:
http://www.e-retete.ro/retete-de-craciun
Ca sa vezi ingredientele si reteta, apesi pe imagine, bafta!

| vlad11222343 a răspuns:

Poti incerca alba a zapada, prajitura, sau muntii carpati...Nu am site, cauta pe google, nu risc sa iau report