| anonim_4396 a întrebat:

Http://www.zillamag.com/art/sandwich-artist-by-brittany- powell/
trebuie sa numiti un sandwich dupa voi, ce e in el?

27 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Astăzi vreau să fiu un sandwich din pâine neagră cu seminţe, somon afumat, pepene galben şi pătrunjel.
Tu?

| anonim_4396 explică (pentru NOname):

.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta e o no reply question

am sa plang!
*cade in perna*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te rog nu fii trist.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

A intrat altcineva in mine eu sunt in alta parte

| NOname a răspuns (pentru anonim_4396):

: )) E aşa adorabil cum te alinţi singur.

| anonim_4396 explică (pentru NOname):

Xochipilli e in the black lodge

| anonim_4396 explică (pentru NOname):

Multumescblushing nu se apropie de ce vreau sa spun minunata Noname
^._.^°°°° (sunt un liliac)
*isi toarna in pumni patrunjel*
of iar eu nu pot sa fiu decat macaroane cu branza in ciabatta si apoi bine ars.
m-a intrebat ce e cu mine am zambit si-am zis nimic apoi m-am intors spre ceai si am soptit totul
i am a bird girl now

| anonim_4396 explică (pentru NOname):

Un copil adorabil scutura un prosop o ce hilar sunt *o deschide* printre liliac
sunt foarte bun la ingrijit pasari Noname*incearca sa o prinda ca pe-un porumbel*

| anonim_4396 explică (pentru NOname):

S: poti sa cumperi o pizza pentru seara asta?
eu: nu, dar pot sa fac una
laughing))

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

*isi intinde ghearele inscriptionate cu bijuterii* nu pot sa te suport!

| NOname a răspuns (pentru anonim_4396):

Hey, de la autoalint ai trecut la autoceartă? : )))

| NOname a răspuns (pentru anonim_4396):

O floare printre flori e prinţul-floare.
http://i.imgur.com/pyUvrKb.png

| anonim_4396 explică (pentru NOname):

Nu trebuie sa ma vezi, tii cumva un pumnal super antic retractabil?, te rog, injunghe-ma si lasa-mi corpul intr-un cavou plin de orhidee albe

| NOname a răspuns (pentru anonim_4396):

Este fascinant cât de frumos şi morbid poţi fi în acelaşi timp.
: ))

| NOname a răspuns (pentru anonim_4396):

Câte ciudăţenii frumoase are Yayoi Kusama...

http://bit.ly/VRalQL
http://watercolor.net/kusama-now-and-then/

| anonim_4396 explică (pentru NOname):

Ce bine ca nu sunt un om ci o chestie atat de inghetata

| NOname a răspuns (pentru anonim_4396):

Hey, ce-i cu atitudinea asta, vrei un foc? : ))

| anonim_4396 explică (pentru NOname):

Cred ca aerul meu poluat nu merita sa se ridice la inaltimile tale, asta e tot, Draga Noname...eu insumi urasc sa ma gandesc la asta, cred ca ar trebui sa fim in mod egal fericiti si calmi dar...nu as putea sa scap de tot ce gandesc acum

| NOname a răspuns (pentru anonim_4396):

Concentrează-te pe ceva plăcut, pe ceva ce-ţi anulează dezechilibrele, ce face poezia din tine să cânte şi să danseze...
Că de nu, te fac sandwich imediat! : ))

| anonim_4396 explică (pentru NOname):

*se sprijina acceptand focul* buna din nou, imi pare rau, sunt asa un idiot complexat, ai o gradina de cuvinte in care nu pot sa stau uneori pana ajung sa imi calmeze pe rand simturile

| NOname a răspuns (pentru anonim_4396):

Eşti o floare melancolică azi. Nu-i nimic, ai voie.
Încearcă să dormi puţin, mâine-ţi va fi mai bine.
Pup. Somn dulce de cocolino! : )

| anonim_4396 explică (pentru NOname):

Mi-am intins perne pe jos; w; nu stiu ce emoticon e asta, probabil e o bufnita cu lacrimi dragute in ochi: )

| NOname a răspuns (pentru anonim_4396):

Aha, îmi place varianta.
Dacă ai fi îngheţata, te-ai topi de adorabilă. love struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu nu existi eu te-am inventat cu mintea mea inocenta si maladiva acum te rog frumos sa pleci
Is that the ground below me, or your feet?