| Daddyy a întrebat:

Painea cu unsoare, ingrasa?

12 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă este consumată în exces, atunci îngraşă!
Dacă mănânci doar o dată pe săptămână ( 2-3 felii ), atunci NU te îngraşi de la ea happy

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice ingrasa dar din moment ce este grasime si fainoase ingrasa dublu.

| AnnaaaMaria a răspuns:

Da, îngrașă. Aceste combinații de grăsime cu carbohidrați ajută cel mai mult la depunerea kg în plus.

| Mariusflo a răspuns:

Da, îngrajă. Conţine foarte multe combinaţii de grăsime.

| ana233 a răspuns:

Da,ingrasa.

| ghostlabbrador77 a răspuns:

Cam, painea ingrasa sigur iar unsoarea este grasime pura happy Sper ca te-am lamurit.

| Diana1417 a răspuns:

Da da clar

| aureljeo a răspuns:

Depinde de metabolismul fiecarei persoane poti sa te ingrasi sau poti sa nu te ingrasi. BTW eu manac de cand ma stiu paine cu unsoare ( de porc, cred ca de aceasta vorbesti) cu rosii si cu branza razalita deasupra cel putin de 3 ori pe saptamana si nu am nimica.

| romarios70 a răspuns:

Cu ce fel de unsoare? vaselina de rulmenti sau vaselina grafitata? happy

| calbasan a răspuns:

laughing))....slabesti de la paine cu unsoare laughing)) nu mai manca

| dsoaraMmR a răspuns:

Da. Dacă consumi așa ceva, ar fi mai fine să nu mai consumi happy