| Ady6546 a întrebat:

Vreau sa-mi fac shake-uri proteice (cat mai multe grame de proteine) acasa. Cine imi poate da exemple de 3-4 feluri de shake-uri cu tot cu ingrediente. DAU FUNDA!

6 răspunsuri:
| IonutDX a răspuns:

Se pun fructe, miere(optional), spirulina/chlorella care contin 50%+ proteina la blender. In primele 3 zile de consum de alge mirosul te va deranja mai mult sau mai putin asa ca e bine sa nu pui prea mult pentru ca s-ar putea sa nu poti sa consumi totul.

| AndreiTudose a răspuns:

Http://bit.ly/1pYgzsH uite aici! :) Poti cumpara. Se fac cu apa sau lapte.

| Cosmin86 a răspuns (pentru AndreiTudose):

Alea sunt cele mai ieftine si mai proaste.

Mult mai bune : www.megaproteine.ro

| AndreiTudose a răspuns (pentru Cosmin86):

Proaste? Se vede ca habar nu ai nimic. Sunt sanatoate si foarte bune. De pe megaproteine sunt scumpe si multe toxite pentru organism. Acum depinde cum vrei tu.

| Cosmin86 a răspuns (pentru AndreiTudose):

Redis baga aspartam... firme gen ON sau Muscletech au ZERO aspartam in ele.

Mai documenteaza-te putin, fac sport de 10 ani si am folosit si Redis si Dymatize si multe altele, asa ca am cum sa compar.

Redis = faina ieftina si indulcita, cu pretentii de "proteina".

| Cosmin86 a răspuns (pentru AndreiTudose):

Si inca ceva... un COPIL FIRAV ca tine imi spune ca "habar nu am nimic"?

Du-te ma si baga redis rolling on the floor, sa vezi ce firav ramai de la faina aia cu ASPARTAM