| andrei2k00 a întrebat:

Salut big grin
Se poate sa fac compot combinat, de prune si mere?

9 răspunsuri:
| NOBODY a răspuns:

A încercat mai demult mama. Hm, să zicem că a fost... interesant.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti sa combini ce vrei, ca tot fructe sunt

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, se poate!
Dar prunele trebuie să fie ( aproximativ ) la fel de coapte ca şi merele - în caz contrar, fructele mai coapte îşi vor pierde aspectul ( prunele se vor "crăpa" sau merele se vor zdrobi/"fleşcăi" la fierbere ).

Toate cele bune.

| vocea a răspuns:

Normal amice, plus ca ca se vor imbina gusturile intr-un mod foarte placut

| Ruxandra15 a răspuns:

Da se poate dar daca vrei combinate ar fi bine sa fie uscate nu proaspete.

| ShadoWCrist a răspuns:

Normal ca poti.

| Wukii a răspuns:

Normal.

Răspuns utilizator avertizat
| Karbox a răspuns:

Ioi, chiar ieri a facut mama exact asa cum spui tu!