| Cevet a întrebat:

Va place manacarea de conopida?

16 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da imi place orice mancare care are conopida

| Pricked a răspuns:

La fel ca cea de castraveţi.

Răspuns utilizator avertizat
| Pricked a răspuns (pentru Cevet):

Dacă-ţi place şi mâncarea de pepene, you rock.

| kar1GaNNN a răspuns:

Da, este foarte buna si foarte sanatoasa.
Si tie trebuie sa-ti placa.

Răspuns utilizator avertizat
| kar1GaNNN a răspuns (pentru Cevet):

Bravowinking!

Răspuns utilizator avertizat
| ElenaSA a răspuns:

Este buna atunci cand o combini si cu alte legume: morcovi, gulie rasa. Eu o prefer fata de mancarea de varza. Are un gost dulceag.

| Latinmoon a răspuns:

Da da.

Răspuns utilizator avertizat
| Latinmoon a răspuns (pentru Cevet):

Iti dezbat problema, tu? laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Latinmoon a răspuns (pentru Cevet):

Si mie. happy

| kitykity a răspuns:

Mie chiar imi place deoarece este o mancare sanatoasa si foarte usoara, de care ai nevoie pentru a te "drege" dupa festinurile si excesele pe care le-ai facut la mesele in familie, de Paste... Ca o gospodina desavarsita ce esti, suntem siguri ca stii sa prepari o sumedenie de feluri de mancare cu conopida. Credem insa ca o reteta in plus nu strica niciodata, mai ales daca intri in criza obisnuita, gen "Ce sa mai gatesc astazi?".

Răspuns utilizator avertizat