| cristina_4037 a întrebat:

Adopta cineva Pechinez, cu blanita maro, scurta, Nu are urechile ascutite, este un scump. Jucaus si care da din codita de zici ca si-o rupe. Are 2-2, 5 luni. E un puiut scump si jucaus. Deparazitat. Asteapta un stapan iubitor. Un partener de joaca.happy Daca este cineva interesat sa lase mesaj sau sa imi scrie un mesaj in privat cu numarul de telefon sa sun pentru mai multe detalii.

Poza la avatar

2 răspunsuri:
| glamour a răspuns:

Posteaza pe site'urile specializate, acolo vei avea succes. si inca ceva, macar o data de contact trebuie sa fie la "vedere" adica sa nu ceri sa primesti mesaj privat. pune si tu un mail care il folosesti numai pentru asta. sau cumpara o cartela de telefon si dupa ce termini cu adoptia o arunci.

| Pixie_8314 a răspuns:

Este baiat?
uite id-ul meu sa mai vb.
raheladumitru