| Noonehereyet a întrebat:

Ajutor! Am o pisica de un an si o luna. A intrat in calduri a treia oara. Va urma sa o castram dar medicul veterinar ne-a facut programare vineri dimineata. Miauna. Si cea mai rea faza e ca miauna noaptea excesiv. Va rog mult dati-mi remedii sau ce-ar trebui sa fac sa nu mai miaune? Ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Nu ai ce sa ii faci din pacate, nu sunt remedii la asa ceva decat castrarea.

| MgdDroopy a răspuns:

Să o uzi. O să o țină ocupată o vreme. Trebuie să se lingă, pentru că nu se suportă.
Sper să meargă și la tine

| miminixels a răspuns:

Are pisoi