| beebyy a întrebat:

Am gasit un catel de 2 saptamani si ii dau lapte+galbenus de ou, cati ml trebuie sa ii dau pe zi? ii dau cam 10-15 ml la o ora jumate deoarece plange incontinu oare nu se satura sau ce?

2 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Draga beebyy ba se satura dar asa plang ei cand sunt mici la fel ca si copiii

| enilor a răspuns:

Vezi nu i da multe oua ca i omori fierea si de lasat lasa l sa planga pentru ca este mic si asa fac puii de caine stai si tu cu el ce sa ti zic si da i sa manance de 3 ori pe zi lapte mancare gatita si speciala de la pedigree pentru puiuti de caine