| Talmacel_Alexia_1999 a întrebat:

Am niste nimfe si la noi in sat găsesc doar mâncare de perusi.Are ceva daca le dau mâncare de perusi.Nu vreau linkuri in care sa îmi arate despre ei. Vreau sa îmi spuneti doar DA sau NU

Răspuns Câştigător
| Peridava a răspuns:

Pai, sunt din aceeasi specie. Pot sa manince aceleasi seminte.
Totusi, uite ceva interesant: http://exotikparrots.blogspot.ro/2012/09/totul-despre-nimfe.html

2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
De ce nu ii intrebi pe cei de la magazin?
O zi bunahappy

| Talmacel_Alexia_1999 explică:

Am întrebat si nu stiu daca se poate.Răspunsul este pentru Caramela