| StefanP11 a întrebat:

Am o pisicuță in varsta de 2 luni. E foarte jucăușă, si are poftă de mâncare.Singura problema e ca nu prea are par lang ureche, in partea de jos. Ce să fac? E bolnavă? Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i bolnava, doar este in crestere si daca spui ca are pofta de mancare, eu spun sa o hranesti foarte bine si ea isi va reface blanita foarte frumos.
Supa cu paine in ea, carnita de pui fiarta sau peste, lapte cu painica in el, orice vrei tu sa-i dai, numai sa nu uiti ca-i inca bebe foarte mic si trebuiesc bucatele foarte mici si foarte moi, ca are dintisori mici, de lapte.

1 răspuns:
| Ionut_Balan_1987 a răspuns:

Nu are nimic pentru ca si pisica mea nu are par la urechie