| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu un caine si este rasa Brag German este baiat.Nustiu ce nume sa-i pun.
Va rog sa-mi dati idei de nume.
Multumesc!

3 răspunsuri:
| Barbie331 a răspuns:

Pai daca e maroo, sigur pune-i numele Truf de la trufa de ciocolata. Cum vrei tu. Imi dai mie fundita, plz?

| Mynu a răspuns:

Pai uita-te dupa cum arata.De ex: e negru pune-i blacky sau shadow, e alb light e mai special mai preitenos pune-i blackjack.Sau nume din astea pufy, azor daca are o coada amuzati gen foarte mica sau lunga sau nu stiu cum pune-i codita, daca-i mai alb cu negru cu ochi albastri numeste-l ice sau aky etc. Funda pls?

| MusicMyLife a răspuns:

Buna! ce zici de blacky? max? rusty? ssti ce? mai bine iti dau un seit ce ce ume pentru caini :http://www.zooland.ro/Nume_de_caini-ctg602.html

sper ca t-am fost de ajutor