| bianca_4393 a întrebat:

Am un hamster pitic si nu stiu ce nume as putea sa ii pun.Este fata. Funda pentru cel mai frumos nume.

Răspuns Câştigător
| AnaMaria12 a răspuns:

Fetita, pufulete, Rocky, Anni, Abigail, Didi, Zummy, Lulu, Molly, Rouzi, Mimi, Zizi, lusi, kim, ronti, Puffy, Puff, Uffy, Bella. Sper sa iti placa vre un nume. Funda?

| bianca_4393 explică (pentru AnaMaria12):

La Bella m-am gandit si eu.ramane asta

16 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Pinguina, pentru ca in momentul cand vrea ceva, se ridica in 2 picioare zici ca e un pinguin. Am avut si eu unul dar a murit saracutul.

| Azµre a răspuns:

Fifi :X

| Cherilyn a răspuns:

Mia, Jelli, Aki, Aggy, Cleo, Cookie, Dinky, Dolly, Dusty, Holly, Polly, Lola, Maggie, Mango, Mili... http://exoticpets.about.com/cs/namelists/a/namesham.htm mai uita-te aici;;)

| Rosimina a răspuns:

Rozi `de la rozatoare ] rolling on the floor)

| alem a răspuns:

Roger.Bonny.Ronny.Mingy.Pongo.Dj.J.J. Aluna. Yo-Yo. Namy. Bingo. Zuzu. Jonny. Moni. Rondy.Slinky Malinky.Bongo. Janny. TY.

| AlberT1 a răspuns:

Ratatuil

| Cristina98A a răspuns:

Mimi

| KidaK a răspuns:

Http://magazinul-cu-hamsteri.ro/....../index.php Poti alege de aici.Sunt destule.
Funda?

| euana05 a răspuns:

Abby sau Rita mi se par dragute big grin

| euana05 a răspuns:

Abby sau Rita mi se par DRAGUTE big grin

| aLeXyKk1402 a răspuns:

Ratatui

| Dulceraucelmairau a răspuns:

Pentria a fost numele primului meu hamster, si acum am altul tot femela si are numele Cetosia

| efoartegreusagasesticevaoriginal a răspuns:

Gynger... mie imi place ...cred ca sepotriveste unui hamster de sex feminin

| Boia_Denis_1997 a răspuns:

Seniorita!

| lauricka a răspuns:

Dollfy, ella, pucky, maya, lily, etc