| iulia1319 a întrebat:

Am facut dansuri timp de 2 ani si am fost foarte bună.Dar am facut recent o pauza foarte mare cam de un an si as vrea sa ma reapuc, imi e teamă, daca nu ma mai primeste profesorul? O.o nu stiu ce sa fac dar am nevoie de dans....va rog ajutați ma cu sfaturi...

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si de ce ai impresia ca noi stim daca te primeste sau nu profesorul? mergi si intreaba si atat timp cat sunt cursuri platite nu va problema

| unprietenaproape a răspuns:

De ce sa nu te primeasca? cu atat mai mult daca platesti

| AlinIntreaba2Raspund a răspuns:

Buna, ce fel de dansuri ai facut? Daca esti buna si iti place, normal ca trebuie sa te reintorci! Hei, daca nu te mai primeste profesorul ala, iti recomand scoala http://stop-and-dance.ro/ Este cea mai buna. Eu invat acum sa dansez Samba, antrenoarea e foarte buna, iar colegii super ok. Am cautat pe net sa compar si preturi, sunt clar mai bune decat la celelalte scoli. Bafta! Poate ne vedem la cursuri!