| AndreeutzaDeea a întrebat:

Buna am incarcat pe YouTube un videoclip sa zic asa,dar e cu niste poze si muzica pe fundal,asta e prima mea incarcare si vreau sa stiu daca va place, si sa imi spuneti daca am gresit cu ceva! Am pus imagini din Anime-ul Naruto deoarece imi place mult, si am pus ca melodie de fundal What's Up ft. Andra-Ca la meteo.Stiu ca in aceasta melodie este vorba de o fata si un baiat care s-au certat si tot asa, dar am vrut sa se inteleaga din ce am postat pe YouTube de suferinta lui Naruto si a lui Sakura din cauza plecarii lui Sasuke, alta melodie nu am gasit mai semnificativa! Funda si vot-uri celor care imi dau si explicatii!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| pikachuaby a răspuns:

Buna...video este foarte reusit pentru un incepator... pe viitor, te'as sfatui sa lucrezi cu Studio Pinnacle in caz de vrei sa lucrezi mai mult in acest domeniu, fiindca in aceasta programa sunt o multime de efecte mult mai frumoase
..succes mai departe tongue

| Andrei_Calin_1979 a răspuns:

E super ok! laughing)