| moonlight2134 a întrebat:

Am o pereche de zebre australiene de mai bine de o saptamana, se inteleg foarte bine si au toate conditiile, insa masculul azi dimineata a inceput sa fie foarte activ si toata dimineata avea un cantec lung si destul de interesant cum n-am mai auzit sa fi cantat pana acum. Iar aseara cand au intrat in cuib amandoi se tot agitau inauntru, oare ce ar putea fi?

5 răspunsuri:
| BogdanPunct a răspuns:

Ma scuz ca te intreb, dar ce naiba faci cu doua zebre?raised eyebrows

| moonlight2134 explică (pentru BogdanPunct):

Nu fac nimic cu ele, ele se joaca in colivie...eu doar ma uit la ele, de ce?

| BogdanPunct a răspuns (pentru moonlight2134):

Sa presupun ca sunt pasari acele "zebre australiene"?

| moonlight2134 explică (pentru BogdanPunct):

Da, uita-te si tu pe net, asa se numeste specia lor

| adita32 a răspuns:

O fi ca la tiranosaurusul rex al meu.stres