| dreams18 a întrebat:

am o pisica (fetita) dalmatiana love struck si nu stiu ce nume sa ii pun. Ma puteti ajuta cu niste nume sugestive/celebre/haioase? Funditaa (nu vreau nume de pe net, le-am parcurs deja happy multumesc )

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kira sau Aria, mie imi plac amandoua.

| BlackArt333 a răspuns:

Lusy
Missy - asa o cheama pe a mea big grin
Tiny
Sophie (Sofi)
Daisy
Coco
Stella
Lisy
Lisa
Piny
Kary
Kara
Kassie (Kasy)
Camy
Vivy
Zozy
Xomy
Rosy
Ramy
Cece (Sisi)
Lily
Lammie (Lamy)
Aly
Abbigail
Any
Avy
Fify
Fany
Fluffy (Flaffy)
Karina
Sab/Saby
Kira
Alexis
Gary
Sasha
Shakira
Lola
Laly
Mara
Mary
Mimy
Sa continui?

| BlackArt333 a răspuns (pentru BlackArt333):

Am uitat de Emma! Scuze!

| ANDA135 a răspuns:

Petty,Mimi si Tina. Doar astea imi vin in minte. laughing))

| LyHoney a răspuns:

Hei! Mimi, Lola, Tina, Dima, Uta, Lina, Bica, Pami, Suni, Vera, Cora, Evi, Fira, Gisa, Helma, Iona, Joja, Ona, Rena, Dalmahee hee big hug :*

| Lupu_Malvi_1961 a răspuns:

Leea, Abigail, Antonia, Amna, Stufoasa, Patala, Licurica, Lina balerina, Andreea Balan etc. Gasesti tu. Bun pa. Funda.

| DenisaDenisucaD a răspuns:

Heiiii! big grin Pisica dalmatiana? Hmmm...Cred ca s-ar potrivi urmatoarele nume: Momo,Abby,Asha,Marta,Cora,Stell/Stella,Cicilia, Dash, Fiona, Cocca, Lenilor.Cam astea sunt...Am luat toate numele de pisici (pisicile pretenilor, ale mele, etc) Daca vrei sa para mai funny laughing Pune-i un nume de catel laughing-glumesc- Sper ca te-am ajutat big grin :*